Harmonogram komunikacji - Marta Górazda

Harmonogram komunikacji

Twoje pomysły mają problem, by ujrzeć światło dzienne? Nie wiesz jak zaplanować swoje działania marketingowe? Twoja komunikacja nie realizuje celów, jakie chcesz osiągnąć? Być może masz problem z odpowiednim planowaniem komunikacji twojej marki, rozłożeniem treści w czasie i znalezieniem czasu na najważniejsze – realizację planu.

Stwórzmy wspólnie harmonogram komunikacji dla twojej marki na 30 lub 90 dni. Nauczysz się w ten sposób zarządzać działaniami marketingowymi i organizować je wokół cykli tematycznych oraz podporządkowywać je celom i promocji wybranych produktów.

 

Harmonogram komunikacji to twój plan komunikacji marketingowej, który zawiera szczegóły takie, jak kiedy, co i gdzie postować, jakich treści i obrazów użyć. To przełożenie założeń i celów twojej marki na codzienne działania. Dzięki temu nie będziesz każdego dnia zastanawiać się “co dziś opublikować?”, a cały proces tworzenia treści będzie przebiegał sprawniej.

Dlaczego warto?

WSPÓŁPRACA

Wspólnie wypracowujemy harmonogram komunikacji, dzięki czemu zdobywasz umiejętność na przyszłość i możesz samodzielnie tworzyć harmonogramy na kolejne miesiące – nie jesteś ode mnie uzależniony.

DOSKONALENIE TREŚCI

Dostajesz wskazówki, jak lepiej pisać treści i czuć się swobodniej z planowaniem postów.

 

 

 

LEPSZA ORGANIZACJA

Podpowiadam, jak znaleźć czas na tworzenie treści        i jak podchodzić do planowania treści, by realizowały twoje cele.

 

 

 

Marta to skarbnica wiedzy i mnóstwa pomysłów - pomogła dopracować strategię firmy i wyrazić ją w działaniach, które najlepiej dotrą do moich klientów. Jeśli szukasz partnera, z którym ustalisz swój plan działania, kogoś kto pomoże Ci poukładać sobie w głowie kwestie związane z marketingiem i brandingiem, a przy okazji zarazi Cię pozytywnym nastawieniem i wiedzą, to szczerze polecam Martę. Daj jej szansę, a na pewno pomoże Ci stworzyć silną i przekonującą markę. Mi pomogła!
Ula Aleksandrowicz
Właścicielka sklepu Komoda

Cena za harmonogram 30 dni: 500zł netto

aktualna promocja: 370zł netto

Cena za harmonogram 90 dni: 1500zł netto

aktualna promocja: 1110zł netto

+23% vat

Gotowy na nową jakość w twoim marketingu?

zaplanujmy twoje działania razem

Jak przebiega praca nad harmonogramem?

  1. Na początku zdzwaniamy się na 15 min rozmowę telefoniczną, żebym poznała, jak do tej pory planowane były działania marketingowe w twoim biznesie i zadała niezbędne pytania. Jeśli tworzyłeś już harmonogramy – koniecznie je prześlij.
  2. Mailowo wspólnie wybieramy kanały, cykle komunikacji i promowane produkty, które będą podstawą do stworzenia harmonogramu. Jako zadanie domowe otrzymasz do stworzenia roboczą wersję harmonogramu.
  3. Na konsultacji (1-1,5h) omawiamy twój roboczy harmonogram – udzielam ci wskazówek, co należy w nim poprawić. Harmonogramy tworzymy w dokumentach współdzielonych (Google Drive), gdzie zostawiam ci także komentarze do poszczególnych postów.
  4. Po naszej rozmowie poprawiasz harmonogram i przesyłasz do mnie do sprawdzenia.
  5. Kolejny krok zostaje po twojej stronie: to realizacja stworzonego planu.
  6. Harmonogramy na kolejne miesiące możesz już tworzyć sam!

Gotowy na nową jakość w twoim marketingu?

zaplanujmy twoje działania razem