Konsultacje marketingowe - Marta Górazda

Konsultacje marketingowe

Rozważasz nowy pomysł na biznes? Nie wiesz, jak poukładać swoje działania marketingowe? Przytłacza cię morze możliwości i potrzebujesz porady, które działania marketingowe będą najrozsądniejsze dla twojej marki?

Jeśli potrzebujesz szybkiej i doraźnej pomocy marketingowej, 1h konsultacja marketingowa będzie dobrym wyborem. Pomogę ci usprawnić twoje działania marketingowe, rozwieję wątpliwości, przeanalizuję szanse i zagrożenia oraz odpowiem na wszystkie pytania. Po konsultacji będziesz wiedział, jakie kolejne kroki powinieneś wykonać, by realizować swój cel.

 

Gotowy na nową jakość w twoim marketingu?

POROZMAWIAJMY . ZAREZERWUJ TERMIN JUŻ DZIŚ

Tematy, które poruszam w trakcie konsultacji:

 • jak zacząć myśleć i działać strategicznie w biznesie
 • jak przeprowadzić badania i poznać lepiej twoją grupę docelową
 • jak określić, co powinieneś robić i jaki biznes prowadzić
 • jak zbudować markę osobistą
 • jak pracować w zgodzie z wartościami
 • jak wybrać odpowiednie działania marketingowe
 • jak wdrażać wypracowaną już strategię
 • jak analizować konkurencję
 • z czego powinna składać się strategia marki i komunikacji
 • jak ułatwić sobie codzienną pracę marketingową dzięki harmonogramom, dniom tematycznym i automatyzacji

Jeśli twój problem dotyczy czegoś innego – napisz. Bardzo możliwe, że będę w stanie pomóc. Jeśli nie – odmówię i postaram się polecić innego eksperta w danym temacie.

Dlaczego warto?

SZYBKOŚĆ

To szybka forma wsparcia, która może oszczędzić ci dylematów i potencjalnych kłopotów.

 

 

KOMPLEKSOWOŚĆ

Masz możliwość porozmawiania o twoich wątpliwościach czy problemach i uzyskać na nie odpowiedź

 

PRZEJRZYSTOŚĆ

Otrzymasz jasne wskazówki – po naszej rozmowie podsumuję je i prześlę w e-mailu, dzięki czemu będziesz mieć wypunktowaną listę rzeczy do zrobienia.

Marta to skarbnica wiedzy i mnóstwa pomysłów - pomogła dopracować strategię firmy i wyrazić ją w działaniach, które najlepiej dotrą do moich klientów. Jeśli szukasz partnera, z którym ustalisz swój plan działania, kogoś kto pomoże Ci poukładać sobie w głowie kwestie związane z marketingiem i brandingiem, a przy okazji zarazi Cię pozytywnym nastawieniem i wiedzą, to szczerze polecam Martę. Daj jej szansę, a na pewno pomoże Ci stworzyć silną i przekonującą markę. Mi pomogła!
Ula Aleksandrowicz
Właścicielka sklepu Komoda

Cena za konsultację 60 min: 200zł netto

aktualna promocja: 148zł netto

+23% vat

Jak przebiega konsultacja?

 1. Konsultacja odbywa się po wcześniejszym umówieniu terminu i zakresu omawianego tematu oraz opłaceniu faktury.
 2. Przed spotkaniem przesyłam zestaw pytań doprecyzowujących, żeby lepiej zrozumieć twoją sytuację. Pamiętaj, że im bardziej szczegółowo opiszesz twój problem, przekażesz mi informacje o dotychczasowych działaniach i zadasz własne pytania, tym więcej zyskasz w trakcie konsultacji.
 3. Przed naszą rozmową przejrzę twoją stronę www i działania w pozostałych kanałach i przygotuję wskazówki, co możesz robić lepiej.
 4. W dniu naszej rozmowy otrzymasz ode mnie link do pokoju rozmów. Konsultacje odbywają się online przez przeglądarkowy program Appear.in (nie trzeba nic instalować) lub telefonicznie.
 5. Po konsultacji przesyłam e-mail z wypunktowanymi działaniami, o których rozmawialiśmy.
 6. Jeśli nie jestem w stanie odpowiedzieć na coś w trakcie naszej rozmowy, zrobię to w mailu podsumowującym konsultację lub odeślę do innych źródeł.
 7. Zwykle realizuję konsultacje w przeciągu tygodnia, jednak mogą zdarzyć się okresy, gdy czas od pierwszego kontaktu do rozmowy będzie wydłużony.

Gotowy na nową jakość w twoim marketingu?

POROZMAWIAJMY . ZAREZERWUJ TERMIN JUŻ DZIŚ