Poznajmy się - Marta Górazda

Stworzę pomysł i plan działania dla twojej marki

Cześć! Nazywam się Marta Górazda. Jestem strategiem marketingowym. Stworzę pomysł
i plan działania dla twojej marki.

 

Sprawiam, że komunikacja marketingowa jest spójna, wyróżnialna i zrozumiała dla odbiorców, a codzienna praca osoby zajmującej się marketingiem staje się prostsza i przyjemniejsza. Doradzam w przemyślanym, spójnym i skutecznym działaniu. “Strategia” i “marka” to nie są abstrakcyjne koncepty zarezerwowane tylko dla dużych graczy – to fundamenty twojej działalności marketingowej. Mają ułatwiać, a nie paraliżować działanie i dlatego staram się, by współpraca ze mną była maksymalnie praktyczna, a nie teoretyczna. To ja jestem od tego, żeby znać teorię – Ty nie musisz.

Jeśli:
✔ Wprowadzasz na rynek nową markę lub potrzebujesz dopracować tę istniejącą,
✔ Twoje działania marketingowe są chaotyczne i niepowiązane z celami,
✔ Chcesz przeistoczyć się z bycia firmą produkcyjną w bycie marką konsumencką,
✔ Jesteś sukcesorem w firmie rodzinnej i chcesz pchnąć ją na nowe tory,
✔ Nie masz dyrektora marketingu lub odpowiednich kompetencji, by wyznaczać strategię marketingową oraz oceniać efektywność prowadzonych działań,
✔  Marzysz o tym, by twoja marka była czymś więcej niż zbiorem skojarzeń, wyróżników, argumentów i stanowiła manifest tożsamości odbiorcy,

✔Potrzebujesz zewnętrznego doradcy, który wniesie świeże spojrzenie w Twoje działania marketingowe i nada im sens,
✔ Myślisz o swoim biznesie w dłuższej perspektywie niż najbliższy kwartał

Potrzebujesz wsparcia stratega takiego jak ja. Wspólnie zbudujemy strategię marketingową, zaplanujemy praktyczne i skuteczne rozwiązania, które rozwiną Twój biznes!

Marketingiem strategicznym zajmuję się od 2014 roku. Przez kilka lat pracowałam w agencji marketingowej, która w raporcie „Agencje marketingu zintegrowanego 2015” została oceniona jako najlepsza pod względem strategii, badań i analiz marketingowych.

Pracowałam m.in. dla marek: Pizza Portal, Vantage Development, TwojeMeble, Doganica, Pyrkon, PaMaMi.

Jako strateg współpracuję także z firmami doradczymi: Premium Consulting, POP UP GRUPA, WeTheCrowd.

Unikalne połączenie dużej dawki wiedzy i profesjonalizmu z sympatycznym i koleżeńskim kontaktem. Współpraca z Martą to spora dawka cennego doświadczenia, które uczy spojrzenia na biznesową rzeczywistość. W ciągu dwóch miesięcy udało nam się zanalizować dotychczasową komunikację marki, zweryfikować aktualne potrzeby zmian i wytyczyć nowy kierunek dalszego rozwoju. Dziękujemy za współpracę i serdecznie polecamy!
Justyna Sekuła
TwojeMeble.pl
Marta to marketerka, którą mogę z czystym sumieniem polecić do współpracy przy złożonych projektach marketingowych. Jej wiedza i warsztat są na wysokim poziomie, a terminowość oraz rzetelność w realizacji zleceń nie pozostawia żadnych miejsc na brak uznania. Gorąco polecam również z uwagi na świetną kulturę współpracy. Żałuję tylko, że nie poznałem Marty wcześniej. Zrobilibyśmy razem znaczenie więcej!
Mariusz Łodyga
Premium consulting

Edukacja

Gdybym nie musiała zarabiać pieniędzy, poświęciłabym cały swój czas na edukację siebie i innych. Uczenie (się) sprawia mi wielką frajdę. Uczę studentów, prowadzę szkolenia i warsztaty. Piszę do branżowych mediów – moje teksty możesz przeczytać m.in. w Marketingu w Praktyce, Marketerze+, Briefie, Interaktywnie czy w Nowym Marketingu. 

Publikuję na blogu. A przede wszystkim dzielę się wiedzą w bezpośredniej pracy z klientami. 

Współpracujmy!

Umów się na 20-minutową bezpłatną konsultację

  • +48 505 203 120
  • kontakt@martagorazda.pl
  • Marta Górazda Consulting Strategiczny, 
    Witosa 14, 56-400 Oleśnica

    Z uwagi na pracę w głębokim skupieniu i organizację warsztatów strategicznych, mogę czasem nie odbierać telefonu. Nie zrażaj się - napisz e-mail lub poczekaj aż oddzwonię. Robię to w celu dostarczania projektów świetnej jakości. Do usłyszenia!