Cześć, nazywam się Marta Górazda

Jestem strategiem marketingowym. Robię porządki w działaniach marketingowych firm, uspójniam ich komunikację, dopasowuję ją do rynku i planuję całościowe strategie działań, które integrują marketing ze sprzedażą. Buduję marki i odświeżam te istniejące, tworząc strategie, które są spójne i skuteczne.

Jeśli:
✔ Masz ambitne plany rozwoju i chcesz, by marketing wspierał ich realizację,
✔ Wprowadzasz na rynek nową markę lub potrzebujesz wyremontować tą istniejącą,
✔ Twoje działania marketingowe są chaotyczne i niepowiązane z celami biznesowymi,
✔ Potrzebujesz uporządkować podstawy strategiczne swojego biznesu,
✔ Chcesz przeistoczyć się z bycia firmą produkcyjną w bycie marką konsumencką,
✔ Chcesz ugruntować lub zmienić swoją pozycję na rynku,
✔ Nie masz dyrektora marketingu lub odpowiednich kompetencji, by wyznaczać strategię marketingową oraz oceniać efektywność prowadzonych działań,
✔ Potrzebujesz zewnętrznego doradcy, który wniesie świeże spojrzenie w Twoje działania marketingowe i nada im sens,
✔ Myślisz o swoim biznesie w dłuższej perspektywie niż najbliższy kwartał

Potrzebujesz wsparcia stratega takiego jak ja. Wspólnie zbudujemy strategię marketingową, wprowadzimy praktyczne i skuteczne rozwiązania, które rozwiną Twój biznes!

Podstawą współpracy jest dla mnie partnerska relacja, szczera chęć zrozumienia Twojego biznesu i rozwiązania dotychczasowych problemów. Zależy mi na tym, by Ci się udało – nie tworzę strategii, które wyglądają dobrze tylko na papierze. Nie tworzę dokumentów, które stają się „pułkownikami” i zalegają na półce. Będę Ci towarzyszyć w realizacji strategii i korygowaniu jej kursu. Zaangażuję w pracę nad strategią Ciebie i Twoich pracowników. Stanę się Twoim partnerem w biznesie – nie podwykonawcą.

Najważniejszymi wartościami są dla mnie autentyczność, spójność, klientocentryzm. Łączę myślenie o ludziach z myśleniem o biznesie.

Moimi klientami są zarówno początkujący przedsiębiorcy, mśp, startupy, jak i firmy rodzinne. Przygotowałam kilkadziesiąt strategii dla marek z wielu branż: fashion, beauty, meble, e-commerce, technologie, FMCG, IT, doradztwo i szkolenia i inne.

Przez kilka lat pracowałam w agencji marketingowej, która w raporcie „Agencje marketingu zintegrowanego 2015” została oceniona jako najlepsza pod względem strategii, badań i analiz marketingowych. Dla jednego z klientów przygotowałam strategię, która poskutkowała wzrostem 230% rok do roku. Pracowałam m.in. dla marek: Pizza Portal, Vantage Development, Antal, APSYS, Sano.

Jako strateg współpracuję także z firmami doradczymi: Premium Consulting, POP UP GRUPA, WeTheCrowd.

Unikalne połączenie dużej dawki wiedzy i profesjonalizmu z sympatycznym i koleżeńskim kontaktem. Współpraca z Martą to spora dawka cennego doświadczenia, które uczy spojrzenia na biznesową rzeczywistość. W ciągu dwóch miesięcy udało nam się zanalizować dotychczasową komunikację marki, zweryfikować aktualne potrzeby zmian i wytyczyć nowy kierunek dalszego rozwoju. Dziękujemy za współpracę i serdecznie polecamy!
Justyna Sekuła
TwojeMeble.pl
Marta to marketerka, którą mogę z czystym sumieniem polecić do współpracy przy złożonych projektach marketingowych. Jej wiedza i warsztat są na wysokim poziomie, a terminowość oraz rzetelność w realizacji zleceń nie pozostawia żadnych miejsc na brak uznania. Gorąco polecam również z uwagi na świetną kulturę współpracy. Żałuję tylko, że nie poznałem Marty wcześniej. Zrobilibyśmy razem znaczenie więcej!
Mariusz Łodyga
Premium consulting

Edukacja

Jeśli czytasz ten blog to wiesz, że lubię dzielić się wiedzą. Uczę Strategii Marki na Uniwersytecie Wrocławskim. Piszę do branżowych mediów – moje teksty możesz przeczytać m.in. w Marketingu w Praktyce, Marketerze+, Briefie, Interaktywnie czy w Nowym Marketingu.

Czytaj wybrane teksty:

Współpracujmy!

  • +48 505 203 120
  • kontakt@martagorazda.pl
  • Marta Górazda Consulting Strategiczny, 
    Witosa 14, 56-400 Oleśnica